Ü Y E L İ K    Ü C R E T S İ Z D İ R
Gizlilik
Bizimle bilgi paylaştığınızda bu hizmetleri sizin için daha iyi hale getirerek size daha uygun arama sonuçları ve reklamlar gösterebilir, kullanıcılarla bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir veya diğer kişilerle daha hızlı ve daha kolay paylaşımda bulunmanızı sağlayabiliriz.
Tüm hizmetlerimizden topladığımız bilgileri, hizmetlerimizi sunmak, sürdürmek, korumak ve iyileştirmek, yeni hizmetler geliştirmek ve hem seyahatarkadasim.com'u hem de kullanıcılarımızı korumak için kullanırız.
Bu bilgileri ayrıca, daha uygun arama sonuçları ve reklamlar sunmak gibi size özel içerikler sağlamak için de kullanırız.
seyahatarkadasim.com Profiliniz için sağladığınız adı, bir seyahatarkadasim.com hesabı gerektiren tüm hizmetlerimizde kullanabiliriz. Ayrıca, tüm hizmetlerimizde güncel bir şekilde görünmeniz için seyahatarkadasim.com hesabınızla ilişkilendirilen geçmiş adları değiştirebiliriz. seyahatarkadasim.com profilinizde herkese açık olarak görünebilen adınız ve fotoğrafınız gibi bilgileri kendilerine gösterebiliriz.
a) seyahatarkadasim.com sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarf ediyoruz.
b) Birçok standart web sunucusunda olduğu gibi seyahatarkadasim.com 'da istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; IP adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standart bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir. IP adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.
c) seyahatarkadasim.com sitesi, sayfalarından farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir. seyahatarkadasim.com bağlantı adresi verdiği, banner(reklam amaçlı yapılmış afişler) tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.
d) seyahatarkadasim.com'da paylaşılan bilgiler, yorumlar, resimler, videolar, durumlar, v.b. içerikler asla satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.